aktualizováno: 24.06.2019 13:28:41 

POHÁDKOVÁ ŠKOLIČKA

Symbolika loga Láska Fukušimě

Symbolika obrázku Láska Fukušimě


(klikněte na obrázek pro jeho zvětšení)

 

Překrásný obrázek nakreslila a jeho symboliku popsala   zpravodajka Duhového kurýra Daniela Böttgerová, které tímto moc a moc děkujeme.

Strom na obrázku je japonská sakura. Má rozevřenou náruč celému světu. Japonsko dalo prostřednictvím své celonárodní tragédie všem lidem obrovskou šanci otevřít svá srdce a spojit se s láskou a soucitem v nich. Mnoho lidí tyto krásné produkty lidských srdcí zaznamenalo třeba poprvé. Láska a soucit je totiž to, co tato planeta potřebuje ze všeho nejvíce. Chovejme proto Japonsko ve svém srdci a láska, kterou vyšleme, oběhne celý svět kolem dokola a vrátí se nám obohacená o zkušenosti ze svých cest. Potká mnoho různých lidských srdcí a až se objeví opět u nás doma, bude vyprávět své zážitky. Všechna srdce zůstanou už navždy spojena. Láskou a soucitem.

 

Duhové srdce vychází z planety, která ho produkuje. Srdce objímá sakuru ve své velké náruči. Je v barvách čaker. Centrální červené srdce, tedy naše kořenová neboli zemská čakra je naším spojením se Zemí. Pojímá v sobě tělo stromu. Matička Země nás chrání za jakýchkoli podmínek. Zůstaneme-li s ní ve spojení, nenechá nás zahynout a vezme nás s sebou na výlet do věčnosti. Stačí pouze zůstat ve svých srdcích, která jsou v permanentním spojení se Srdcem Země a pak už jen naslouchat. Strach, zlost, nenávist a zášť nám ovšem toto srdečné spojení Srdcí kazí a trhá. Necháme-li se ovládat a zahltit hlukem těchto negativních produktů lidské mysli, zůstaneme sami. A nebudeme vědět kam jít a už vůbec ne kudy.

 

Další možná symbolika sakury je ta, že strom svými kořeny čerpá ze země vše, co tam je. Ať je to dobré nebo špatné. Přes svoje srdce ukryté hluboko v kmeni transformuje to, co načerpal, aby nám pak poskytl dary prostřednictvím svých krásných voňavých květů nebo chutných plodů. Matička Země absorbuje naši negativitu a zlé myšlenky už velmi dlouho a trpělivě. Transformuje vše na lásku, se kterou nám poskytuje obživu a ochranu proti vesmírným podmínkám, ve kterých bychom bez ní nepřežili ani okamžik. Dělá to vše jen z Lásky k nám a bude to dělat i nadále. Jen je to pro ni stále těžší a těžší. Potřebuje se tedy od letitých nánosů naší negativity očistit. Různými způsoby se zbavuje všeho záporného, co se za dlouhou dobu nastřádalo na povrchu i v jejím těle. Potřebuje to odstranit, aby mohla pokračovat ve svém dalším vývoji. S touto zátěží se však nemůže hnout z místa. Vždy nás včas varuje. Jsme-li spojeni se Srdcem Matky Země, můžeme se podle těchto informací zařídit. Pouze ti, kteří obalili svá srdce krustou nenávisti a zloby, vnímají nutné změny jako obtížné zlo. Hlásek jejich srdíček je stále slabší a přestává bít.

Co se stane, když se vám zastaví srdce?

 

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)
TOPlist