aktualizováno: 24.06.2019 13:28:41 

POHÁDKOVÁ ŠKOLIČKA

PROJEKT-LÁSKA FUKUŠIMĚ

Logo projektu Láska Fukušimě

LÁSKA FUKUŠIMĚ
A CELÉMU SVĚTU

 

Zprostředkovatelem projektu je občanské sdružení Světýlka se sídlem v Praze. Autorem projektu je víla Pohádka. Ve spolupráci s Pohádkovou zemí víly Pohádky, občanským sdružením Delfíno a občanským sdružením Samaja o.s. zahajuje projekt s názvem "Láska Fukušimě - a celému světu", jehož cílem je láskyplná podpora zničené fauně a flóře v japonské prefektuře Fukušima.

Dne 11. března letošního roku si připomeneme smutné první výročí této obrovské přírodní katastrofy a následné vážné havárie jaderné elektrárny Fukušima I. Proto dne 14. února 2012 víla Pohádka oficiálně a veřejně představila tento svůj projekt láskyplné pomoci zmíněné postižené oblasti.  

Svými fascinujícími výzkumy "obyčejné" vody dokázal světově proslulý japonský badatel Dr. Masaru Emoto, že voda je schopná reagovat na duši a podstatu slov a jejich morfogenetická pole (www.vilapohadka.cz/Voda-a-jeji-radioaktivni-zamoreni.html)

Stejně jako voda, tak veškerá fauna a flóra, a dokonce i "neživá hmota" (zem, kameny, vzduch apod.) dokáže reagovat stejným způsobem. Vysíláním své vlastní pozitivní energie dokáží lidé měnit nejen veškeré své okolí. Tato energie nepodléhá námi "vyzkoumaným" přírodním zákonům a i ve vteřině dokáže ovlivňovat (léčit) člověka vzdáleného i tisíce kilometrů.

A kdo z lidských bytostí má nejpozitivnější, nejúpřímější a hlavně nejčistší energii? DĚTI. Jen děti dokáží upřímně a svou vrozenou láskou a nevinností říct to, co cítí, co si myslí a jak co chápou. Bohužel ale jen do doby, než jejich čistotu "převálcuje" energie dospělých, v jejichž blízkosti děti žijí. Pak začnou cítit, myslet si a chápat tak, jak chtějí tito dospěláci.

Proto děti z celého světa jsou prostřednictvím školních zařízení, volnočasových center, médií i tisku osloveny, aby se zůčastnily kreslení obrázků vyjadřujících lásku k lidem, zvířátkům, květinám, stromům, vodě, půdě i ovzduší. A vrozená životodárná energie a láska dítěte se jako razítko obtiskne do kresleného obrázku, z kterého pak bude tuto energii vyzařovat na atomovou katastrofou postižených místech v okolí jaderné elektrárny Fukušima I a pozitivně ovlivňovat a tím hlavně urychlovat procesy obnovy všeho "neživého" a léčení všeho "živého".  Každé dítě nakreslí k podpisu (stačí jen křestní jméno) svého obrázku s uvedením svého věku, města a země ještě srdíčko jako mezinárodní symbol lásky a soucitu, který není nutno překládat.

Kresby z celého světa budou soustředěny ve Studiu Topolka nejpozději do 30.6.2012. Poté budou spolu s poselstvím japonským dětem od víly Pohádky  vystaveny na veřejně přístupných místech prefektury Fukušima.

Stejně tak bude vyhotovena podrobná zpráva o projetku. Zpráva bude společně s poselstvím z Pohádkové země víly Pohádky zaslánana obřím summitu OSN Rio+20 v Riu, konaného v červnu letošního roku.

Připojte se i vy.

Zahájení projektu:   14.2.2012
Ukončení projektu:  30.6.2012

Pro vysvětlení symboliky loga "LÁSKA FUKUŠIMĚ" klikněte zde  → http://www.vilapohadka.cz/Symbolika-loga-Laska-Fukusime.html

Adresa pro zasílání obrázků:

STUDIO TOPOLKA
Na Topolce 16
Praha 4 - Podolí

PSČ: 140 00
CZECH REPUBLIC

TOPlist